el12 vs CC Maksimum Katowice

el12
2 - 7
CC Maksimum Katowice

Wieczory na Stadionie Śląskim nadal nie należą do ciepłych, ale na boisku nikomu to nie przeszkadza, by cieszyć się grą. Tak było w poprzedniej kolejce, gdy CC Maksimum Katowice wygrało swoje spotkanie. Tym razem przedstawiciele tej ekipy z dobrym nastawieniem wychodzili na zespół el12. Pierwsze minuty dość wyrównane, ale to chyba za sprawą niedługiej rozgrzewki, po której byli piłkarze CC Maksimum Katowice. Był moment, kiedy po prostu przejęli boisko i nie chcieli rywalom oddać ani skrawka. Wynik do przerwy 4-1 nie trzeba komentować, ale nadal pozostawało drugie 20 minut gry. Gracze el12 dawali z siebie bardzo dużo i na pewno mają elementy w swojej grze, które potrafią cieszyć oko. Tego dnia i na takiego rywala było to stanowczo za mało i musieli bronić się niemal bezustannie. Wynik końcowy brzmi 7-2 i nie jest tak groźny, jak wskazywała na to gra. Daleko tutaj było do wyrównanej potyczki, ale na taką nadal nadzieję mają piłkarze el12 w kolejnych spotkaniach.