Alior Leasing vs Habasit

Alior Leasing
1 - 2
Habasit

Dla zawodników Alior Leasing był to debiut na otwartym boisku w rozgrywkach SLF, a pierwszym rywalem był solidny zespół Habasitu. Początek spotkania nie obfitował w sytuacje strzeleckie z obu stron, jego wynik został otwarty dopiero po niespełna kwadransie gry, ale w tym fragmencie rozstrzygnęły się losy meczu. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Alior Leasing, jednak z minimalnej przewagi cieszyli się bardzo krótko. Rywale odpowiedzieli natychmiast, doprowadzając do wyrównania niemal od razu po wznowieniu gry. Autorem gola na 1:1 był Piotr Kwaśniewski, który trzy minuty później po raz kolejny wpisał się na listę strzelców, jak się okazało ustalając wynik spotkania. Rezultat 2:1 z pierwszej połowy utrzymał się do końca meczu, bowiem żadnej ze stron po przerwie nie udało się zdobyć bramki. W drugiej odsłonie tego pojedynku Habasit próbował zaskoczyć rywala głównie po rzutach wolnych, z kolei Alior Leasing miał swoją okazję do wyrównania w samej końcówce, jednak wynik pozostał niezmienny.