Lider Taxi vs ING Bank Śląski

Lider Taxi
3 - 6
ING Bank Śląski

Spotkanie pomiędzy zespołami Lider Taxi a ING Bank Śląski to mecz, który ze względu na kontuzję zawodnika gospodarzy, został przerwany przed tygodniem. Dziś zawodnicy obu ekip powrócili na murawę obiektu położonego obok Stadionu Śląskiego, aby dokończyć to spotkanie. Tydzień temu zarówno gracze Lider Taxi, jak i ich przeciwnicy toczyli wyrównany pojedynek. Jako pierwsi do siatki rywali trafili gracze w żółtych strojach, już w 3 minucie obejmując prowadzenie za sprawą gola Michała Kyzioła. W 16 minucie rywalizacji gospodarze podwyższyli wynik na 2:0, jednak w końcówce pierwszej połowy, po dwóch szybkich trafieniach, zawodnikom ING udało się doprowadzić do remisu. Po zmianie stron przewagę w spotkaniu zaczęli osiągać zawodnicy ING, którzy starali się długo wymieniać podania pod bramką przeciwników. Taka gra przyniosła kolejne 2 bramki, które dały im przewagę psychologiczną nad przeciwnikami. Dzisiejsze końcowe minuty rywalizacji, rozegrane po przerwie, również lepiej rozpoczęli biało-pomarańczowi, którzy za sprawą bramki Adama Nowickiego podwyższyli swoje prowadzenie. W końcówce spotkania piłkarze w żółtych strojach zdobyli 2 bramki, jednak w całościowym rozrachunku nie przyniosło im to bonifikaty w postaci punktowej. Ostatecznie Lider Taxi uległ drużynie ING Bank Śląski 3:6. Dla „bankowców” było to 2 zwycięstwo w tym sezonie, które pozwoliło im awansować na pozycję wicelidera 3 Ligi A.