Auroland vs Sopra Steria

Auroland
6 - 3
Sopra Steria

Spotkanie pomiędzy drużynami Auroland i Sopra Steria nie miało wyraźnego faworyta. Powracający po dłuższej przerwie do rozgrywek Sportowej Ligi Firm gracze gospodarzy, liczyli na dobre wejście w sezon. Natomiast ich przeciwnicy po rundzie zimowej mieli nadzieję na podtrzymanie dobrej passy. Mecz rozpoczął się od dobrej gry obu zespołów, które potrafiły szybko operować piłką w środkowej strefie boiska, zachowując balans pomiędzy atakiem a obroną. Pierwszy gol w spotkaniu padł już w 4 minucie, a jego strzelcem był gracz drużyny Auroland – Adrian Biela. Po tej bramce do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić piłkarze Sopra Steria, którzy zaczęli stwarzać coraz groźniejsze akcje. W 10 minucie jeden z ataków graczy w czarnych strojach na gola zamienił Baligh Hamdi, doprowadzając do remisu 1:1. Minutę później ten sam zawodnik wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie, a w 13 minucie kompletując hat tricka, dał zespołowi Sopra Steria dwubramkowe prowadzenie. Po szturmie zawodników gości do odrabiania strat szybko zabrali się gospodarze. Jeszcze przed przerwą dzięki bramkom zdobytym odpowiednio w 18 i 20 minucie meczu, doprowadzili do remisu 3:3. W drugiej części gry stopniową przewagę osiągali gracze w zielonych strojach, stwarzając sobie coraz więcej szans na zdobycie kolejnej bramki. W 27 minucie gola na 4:3 dla gospodarzy zdobył Tomasz Caputa, dając prowadzenie swojej drużynie. W końcowych fragmentach spotkania gracze Auroland trafiali jeszcze dwukrotnie do bramki gości, ostatecznie wygrywając spotkanie 6:3. Zawodnikiem meczu został wybrany Adrian Biela, który popisał się w tym meczu hat trickiem i zanotował jedną asystę.