LMS vs UMWŚ

LMS
7 - 6
UMWŚ

Już pierwsze spotkanie sezonu Wiosna 2019 przyniosło sporo emocji, a jego wynik pokazuje, że obie drużyny stoczyły wyrównany pojedynek. Rzeczywiście, mecz był niezwykle otwarty i zarówno jedni, jak i drudzy skupili się głównie na ataku bramki rywala, nieraz zapominając o obronie. Pierwszego gola wiosennego sezonu zdobył Mariusz Kwieciński, który w piątej minucie spotkania otworzył jego wynik. UMWŚ poszedł na ciosem i błyskawicznie prowadzenie podwyższył, jednak przeciwnicy bardzo szybko odrobili stratę z nawiązką, strzelając w krótkim odstępie czasu trzy bramki. Ostatecznie do przerwy wynik był remisowy, a żadna ze stron nie była bliższa wygranej po pierwszych 20 minutach. W drugiej odsłonie meczu tempo podkręcili gracze LMS, głównie za sprawą świetnie dysponowanego Andrzeja Lesa, który był autorem czterech goli, a do swoich trafień dołożył jeszcze trzy asysty, co oznacza, że miał udział przy każdej bramce swojego zespołu. Gracze w białych koszulkach w pewnym momencie wyszli na prowadzenie 7:3 i wydawało się, że ich zwycięstwo będzie już niezagrożone. UMWŚ nie poddał się jednak bez walki i zdobył jeszcze trzy bramki, jednak na wyrównanie zabrakło już czasu, a w samej końcówce to rywale byli bliżsi kolejnego trafienia. Ostatecznie to LMS rozpoczyna rozgrywki od wygranej, ale za stworzenie takiego widowiska należy pochwalić oba zespoły.