KPMG vs Novichem

KPMG
1 - 8

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu Sportowej Ligi Firm, naprzeciw siebie stanęły zespoły KPMG oraz Novichem. Obie ekipy miały nadzieję na dobre otwarcie piłkarskich rozgrywek 2 ligi oraz na dopisanie sobie po tym meczu pierwszych 3 punktów. Pojedynek ten zdecydowanie lepiej rozpoczęli zawodnicy rozstawieni w roli gości. Gracze Novichem od samego początku starali się zdominować swoich przeciwników, długo utrzymując się przy piłce. Zawodnicy gości opanowali środek pola, stwarzając sobie coraz dogodniejsze okazje bramkowe. Pierwszy gol w meczu padł już w 5 minucie, a jego strzelcem był piłkarz gości – Mirosław Miozga. Kilka minut później po kolejnej dobrej akcji, zawodnicy występujący w białych strojach podwyższyli prowadzenie za sprawą trafienia Denisa Przybyły. W dalszej części pierwszej połowy gracze gości nadal dominowali nad rywalami, którzy starali się odpowiedzieć na ofensywę swoich przeciwników. Jednak kolejne akcje zawodników KPMG nie przynosiły im oczekiwanych rezultatów. W pierwszej połowie gracze Novichem trafili do siatki rywali jeszcze 3 razy, ustalając wynik do przerwy na 0:5. W drugiej części obraz meczu znacząco się nie zmienił. Na placu gry nadal dominowali goście, jednak zawodnicy KPMG częściej gościli pod bramką swoich przeciwników. Honorowe trafienie dla gospodarzy w 35 minucie zdobył Jakub Panek. Ostatecznie w pierwszym meczu sezonu KPMG uległ Novichem 1:8. Zawodnikiem spotkania został piłkarz gości – Denis Przybyła, który popisał się w tym meczu hat trickiem.