Inmedium.pl

BGH Polska, beniaminek pierwszej ligi, mierzył się dziś z Inmedium.pl,
czyli ekipą, która po sezonowej nieobecności na tym poziomie
rozgrywek, powróciła na zaplecze Ekstraklasy. Zdobywca Pucharu
Ligi w rundzie zimowej już w pierwszej minucie pokazał, że ma apetyt na zwycięstwo. Pierwsze trafienie dla swojej drużyny zanotował Tomasz Manjura. Mimo, że bramka numer jeden przyszła szybko, na kolejne trafienia musieliśmy poczekać. W jedenastej minucie BGH Polska wykorzystało swoją okazję i po strzale Michała Zycha na tablicy wyników pojawiło się 1:1. To tylko podrażniło zawodników Inmedium.pl, którzy jeszcze przed przerwą dwukrotnie pokonali obronę rywala. Po zmianie stron do głosu dochodzili już tylko „Pomarańczowi”. Pomimo, że „Błękitni” próbowali swoich sił w polu karnym rywala, nie potrafili znaleźć sposobu na wepchnięcie futbolówki do siatki. Z kolei Inmedium.pl dzięki trafieniom Michała Mikulskiego i Łukasza Cieślika ustaliło wynik na 1:5 i zgarnęło zasłużone trzy punkty.