CC Maksimum Katowice vs MerService

CC Maksimum Katowice
3 - 6
OEX MerService

W tym spotkaniu CC Maksimum podejmowało nowicjusza pierwszej ligi -drużynę OEX MerService. Zimowa przerwa nie podziałała dobrze na weterana zaplecza Ekstraklasy. Dzięki zachowanemu rytmowi meczowemu beniaminek już w trzeciej minucie pokazał bardziej doświadczonemu rywalowi, że to nie będzie łatwe spotkanie. Dziesięć minut później, Radosław Jarząbek, strzelec pierwszej bramki, ponownie podwyższył prowadzenie swojej drużyny. CC Maksimum szukało szansy na nawiązanie bramkowego kontaktu z rywalem, ale nie potrafiło wykorzystać nadarzających się sytuacji. Po zmianie stron udało się Katowiczanom zdobyć gola kontaktowego, jednak już chwilę później rywal zadał podwójny cios i na tablicy wyników widniało 1:4. CC Maksimum zdołało jeszcze dwa razy pokonać bramkarza przeciwnika, jednak przy sześciu trafieniach OEX MerService nie miało to większego wpływu na to, do kogo wędrują dziś trzy punkty.