ProPoint Gliwice vs Pro Novum

ProPoint Gliwice
10 - 8
Pro Novum

Faworytem starcia była ekipa z Gliwic, w dodatku ich przeciwnik borykał się z brakami kadrowymi. Przez dłuższą część pierwszej połowy utrzymywał się remis, jednak Gliwiczanie po bramce na 2:1 złapali wiatr w żagle, w efekcie punktując rywala w krótkim odstępie czasowym na 6:2. Po zmianie stron Pro Point dołożył 4 trafienia. 10:2 wydawało się bezpieczną przewagą, jednak zbyt dużo luzu w grze mogło się dla Gliwiczan skończyć dosyć boleśnie. Mimo 6 bramek Konrada Odziemka sensacji nie przyszło nam oglądać, choć należy pochwalić zawodników Pro Novum za walkę do ostatniej minuty. Gdyby mecz trwał parę minut dłużej,  mógłby zakończyć się inaczej – jednak to są tylko dywagacje, a zwycięża drużyna, która strzela więcej goli, a tego dnia była to ekipa Pro Point Gliwice, która inkasuje 3 punkty dzięki wygranej 10:8.