ProPoint Gliwice vs Grupa Zarmen

ProPoint Gliwice
8 - 4
Grupa Zarmen

Zdecydowanym faworytem spotkania pomiędzy ProPoint Gliwice a Grupą Zarmen byli zawodnicy gospodarzy. Gracze z Gliwic w imponującym stylu pokonali w poprzedniej kolejce Silvan Logistics, zdobywając aż 11 bramek. Natomiast Grupa Zarmen to wciąż jedyna drużyna w lidze, która w tym sezonie nie zdobyła jeszcze żadnego punktu. Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej gry obu ekip, które przede wszystkim, nie chciały szybko stracić bramki. Wynik rywalizacji w 5 minucie meczu otworzył zawodnik ProPoint – Maciej Baic. Po tej bramce tempo rozgrywania akcji zaczęło się podnosić z minuty na minutę, jednak przez dłuższy okres czasu nie przynosiło to goli. Dopiero w 16 minucie meczu wynik na 2:0 dla gospodarzy podwyższył Adam Sokół. W tym momencie do odrabiania strat zabrali się gracze gości, którzy w przeciągu 2 minut tego dokonali – w 18 minucie doprowadzając do remisu 2:2. Jednak jeszcze przed przerwą gola dającego prowadzenie zdobyli zawodnicy z Gliwic i po gwizdku kończący pierwsze 25 minut schodzili z jednobramkową przewagą. Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanie lepszej gry piłkarzy gospodarzy, którzy starali się coraz bardziej zdominować rywali. Bramki w 21 oraz 24 minucie tylko tę dominację potwierdziły. Wraz z upływem czasu zawodnicy ProPoint dochodzili do coraz większej liczby sytuacji. Piłkarze gości próbowali odwrócić wynik spotkania, jednak w drugiej części gry było ich stać na zaledwie dwa trafienia, przy 5 golach przeciwników. Ostatecznie ProPoint Gliwice pokonał Grupę Zarmen 8:4, odnosząc swoje 4 zwycięstwo w tym sezonie ligowym. Graczem meczu był Maciej Baic, który zdobył dla gospodarzy aż 4 trafienia.