Upojeni Multitap vs PwC SDC

Upojeni Multitap
4 - 8

W ostatnim wieczornym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły drużyny Upojeni Multitap oraz PwC SDC, które po raz ostatni w tym sezonie ligowym walczyły o punkty w ramach rozgrywek FlySpot Ekstraklasy. Oba zespoły nie miały już szans na końcowe zwycięstwo w lidze, dlatego to spotkanie miało wymiar czysto piłkarskiej rywalizacji, bez spoglądania na ligową tabelę, w której nic już nie mogło się zmienić. Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry obu ekip, które starały się przede wszystkim nie stracić bramki. Nieliczne ataki graczy z obu stron, przez długi czas nie znajdowały drogi do siatki. Jako pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy. W 10 minucie meczu gola na 1:0 dla Upojonych zdobył Michał Michna. Jednak już 2 minuty później wyrównanie piłkarzom PwC dał Dawid Pawlicki. Do przerwy jednak to gracze gospodarzy prowadzili 2:1, po bramce zdobytej w 14 minucie spotkania. W drugiej części meczu obraz gry znacząco się odmienił. Obie ekipy zaczęły prezentować zdecydowania bardziej ofensywny futbol, co przełożyło się na zdobycze bramkowe z obu stron. W przeciągu pierwszych 5 minut drugiej części gry, zawodnicy gości zdobyli 3 bramki wychodząc na prowadzenie 4:2. Ofensywa piłkarzy PwC trwała w najlepsze, choć gracze w czarnych strojach próbowali raz za razem kontrować swoich rywali. Ostatecznie Upojeni Multitap ulegli zawodnikom PwC SDC 4:8 ponosząc swoją drugą porażkę z rzędu. Hat trickiem w tym spotkaniu popisał się zawodnik Upojeni Multitap – Artur Skiba, jednak nie pomogło to w odniesieniu zwycięstwa przez jego zespół.