Fortis Logistics Sławków vs STC

Fortis Logistics Sławków
13 - 5
STC

Tego wieczoru spotkali się sąsiedzi z końca tabeli. Mogliśmy spodziewać się ciekawej rywalizacji pomiędzy tymi drużynami. STC zaliczyło przegraną podczas ostatniego meczu, a Fortis Logostics zainkasował jeden punkt.  Worek z bramkami podczas pierwszej połowy rozwiązał się już w pierwszej minucie dzięki Adamowi Dróżdżowi, który strzelił gola dla swojego zespołu. Zaraz potem następną bramkę zdobył weteran boisk Śląskiej Ligi Firm, mianowicie Paweł Lekki. Zdeterminowana drużyna strzeliła jeszcze 9 bramek. STC wiedziało ,że ciężko będzie odrobić straty ,ale nie ekipa ta nie załamała się i w ciągu chwili „wpakowała” piłka do bramki rywala aż czterokrotnie. Było to jednak za mało na dogonienie Fortisu. Zawodnicy drużyny Fortis Logistics Sławków wykorzystali słabość przeciwników i skończyli mecz dobijając dwa gole. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Fortis Logistics wynikiem 13:5.