Capgemini vs Hard Plast Tychy

0 - 6
Hard Plast Tychy

Ten mecz był bardzo ważny dla zawodników obu drużyn. Zarówno Capegemini jak i Hard Plast bardzo potrzebowali wygranej dla poprawienia swojej pozycji w tabeli. Mecz zapowiadał się gorąco, bo rywale zyskali nieco pewności siebie po ostatniej wygranej i remisie. Jako pierwszy worek z bramkami rozwiązał Tomasz Bronkowski już w 13 minucie. Hard Plast otrzymało dawkę motywacji, bo chwilę później padła kolejna bramka. Druga połowa nie różniła się wiele od poprzedniej. Capegemini uginało się pod atakami Hard Plast Tychy,  tracąc kolejne bramki. Mimo wielu starań i zaciekłej walki Capegemini nie zdążyło odeprzeć ataków rywala. Drużyna walczyła o każdy centymetr boiska, ale to zespół Hard Plast Tychy zakończył ten mecz zwycięskim wynikiem 6:0.