Lokal Nieruchomości vs PwC SDC

Lokal Nieruchomości
10 - 0

Nadszedł czas na fazę finałową FlySpot Ekstraklasy, której sam początek może okazać się decydujący. Los tak ułożył tabele i kolejki, że pierwszy mecz w którym mierzą się zespoły Lokal Nieruchomości i PwC SDC może być pieczęcią na tytule Lokalu Nieruchomości. Do tego konieczne jest zwycięstwo i z takim nastawieniem faworyci zaczęli mecz, co potwierdzili szybkim golem. Dalsza część pierwszej połowy przypominała pociąg, który ucieka z peronu pasażerom. Na ten pociąg ewidentnie nie zdążyli gracze PwC SDC, płacąc za to wpuszczeniem 10 goli. Druga połowa nie mogła przynieść wyraźnych zmian, dlatego nieco więcej swobody Lokal Nieruchomości zostawił rywalom. Nie wystarczyło to do zdobycia chociaż honorowej bramki, bo im bliżej końca, tym bardziej było słuchać komentarze Lokalu Nieruchomości, aby bronić zera z tyłu. Tak też się stało, mecz zakończył się wynikiem 10-0, tym samym mimo, że przed Lokalem Nieruchomości jeszcze dwa spotkania, to już zapewnili sobie triumf w całej lidze.