Prestige vs Rockwell Automation

6 - 9
Rockwell Automation

Lider 3 Ligi nie mógł sobie wymarzyć lepszego zespołu, którego pokonanie niemal zagwarantuje im zwycięstwo w lidze. Mowa o graczach Rockwell Automation, którzy w poniedziałkowy wieczór mają mierzyć się z zespołem Prestige. Spodziewano się wielu goli, ale raczej na jedno konto. Natomiast dla zespołu Prestige to nienajlepsza wiadomość, że aby wydostać się z przedostatniej pozycji, muszą pokonać niezwyciężoną do tej pory drużynę rywali. Pierwsza połowa układała się nadzwyczaj wyrównanie, kilkukrotnie banalne błędy popełniali faworyci, co natychmiast wykorzystywali piłkarze Prestige. Co prawda Rockwell Automation co chwile wychodził na prowadzenie, ale czuł bezustannie oddech rywala na plecach. Pierwszą połowę udało się zakończyć faworytowi z dwubramkową przewagą, ale dużo rzeczy pozostawało do poprawy. Gdy Rockwell Automation wyszedł na 3 gole przewagi, trochę swobodniej podchodzili do obrony i przestali myśleć o błędach, które w pierwszej połowie były dość liczne. Końcowy wynik brzmi 9:6 i musi stać się dużo zbiegów okoliczności, aby graczy Novichem jeszcze wyszarpali tytuł mistrzów 3 Ligi Sportowej Ligi Firm.