Butter Cut vs Alior Leasing

Butter Cut
12 - 2
Alior Leasing

Murowanym faworytem starcia był zespół Butter Cut, który już wcześniej zapewnił sobie 4 miejsce w tabeli. Alior Leasing stanął przed ostatnią szansą w sezonie na wywalczenie pierwszego i jedynego kompletu punktów. Już od pierwszych minut rosła dominacja zawodników w czarnych strojach. Wychodziło im dosłownie wszystko, efektem czego była bramka Mikołaja Urbaniaka z własnej połowy. Alior starał się pojedynczymi kontrami zaskoczyć rywala, lecz bezskutecznie. Po pierwszych 20 minutach na tablicy widniał wynik 7:0 dla piłkarzy w czarnych strojach. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Przewaga powiększona do 12 oczek mówiła sama za siebie. Na 2 minuty przed końcem zawodnicy Alior Leasing zdołali trafić do bramki rywala dwukrotnie, lecz to wszystko, na co było ich stać. Ostatecznie Butter Cut wygrywa 12:2.