ING Tech Poland vs ING Bank Śląski

ING Tech Poland
3 - 3
ING Bank Śląski

Nadszedł czas na derby ING, w których zespoły ING Bank Śląski i ING Tech Poland miały stoczyć wewnętrzną bitwę, rekompensującą sobie brak możliwości znacznego awansu w tabeli do końca sezonu. Ten fakt może oznaczać duży napływ pozytywnej energii, bo dla niektórych gra pod presją może być paraliżująca. Od prowadzenia rozpoczął zespół ING Bank Śląski, ale niedługo cieszył się z tego, bo skuteczną akcją popisał się piłkarz rywali. Po chwili znów mocniej zaznaczyli swoją obecność piłkarze ING Banku Śląskiego. Na boisku nie zarysowała się jednak wyraźna przewaga żadnej z ekip. Przed przerwą ING Tech Poland potwierdził nam ten stan rzeczy wyrównując na 2:2 i przed drugą połową byliśmy tak samo mądrzy, jak przed rozpoczęciem spotkania. W drugiej części meczu nie brakowało dobrej gry, jednak bez skuteczności. Prawdę mówiąc, show skradli bramkarze, którzy mieli pełne ręce roboty. Udało się jednak zaznaczyć przewagę zespołowi, który już trzeci raz objął dziś prowadzenie. Nękani myślami, że po raz kolejny prowadzą są tak blisko zwycięstwa, znowu musieli przełknąć gorzką pigułkę. ING Tech Poland zdołał powrócić do gry i wyrównał na 3-3. Niewątpliwie kolejna pogoń zakończona sukcesem jest dla nich dobrym wynikiem, z lekkim niedosytem natomiast mogą pozostać gracze ING Banku Śląskiego.