Novichem vs Butter Cut

3 - 3
Butter Cut

Znajdujący się w czołówce tabeli Novichem przystępował do spotkania w roli faworyta, bowiem nie przegrał jeszcze w tym sezonie żadnego spotkania. Od początku meczu obie ekipy prezentowały podobny poziom. Mimo większej kontroli przez Novichem, to Butter Cut tworzył groźniejsze sytuacje, jednak golkiper biało-zielonych kilkukrotnie ratował swój zespół. W 15 minucie wynik spotkania otworzył Jacek Ruth. Było to jedyne trafienie w pierwszej połowie. Po zmianie stron mieliśmy walkę do ostatniej minuty. Szybki gol zawodników w czarnych strojach spotkał się z równie szybką odpowiedzią ze strony Novichem. Końcówka obfitowała w wiele emocji. W 37 minucie Paweł Pluszke wyrównał, lecz i tym razem Novichem objął prowadzenie na 60 sekund przed końcem. Gdy wydawało się, że wynik się nie zmieni, fantastycznym strzałem popisał się wyżej wspomniany zawodnik z numerem 14, ustalając tym samym remis 3:3