Alior Leasing vs Prestige

Alior Leasing
1 - 8

Mecz pomiędzy Alior Leasing a Prestige zapowiadał się jako spotkanie pomiędzy zespołami, które zajmowały przed tą kolejką dwa ostatnie miejsca w tabeli 3 ligi. W szczególnie złej sytuacji byli zawodnicy gospodarzy, którzy w tym sezonie nie wygrali żadnego ligowego spotkania. Mecz rozpoczął się od pełnej dominacji drużyny gości, która już od pierwszych minut starała się narzucić rywalom swój styl gry i zepchnąć ich do defensywy. Wynik meczu już w 1 minucie spotkania otworzył zawodnik Prestige – Rafał Makowski. Minutę później goście prowadzili dwiema bramkami, po samobójczym trafieniu gracza Alior. W dalszej części pierwszej połowy stopniowo rosła przewaga zawodników gości, którzy przeprowadzali coraz skuteczniejsze ataki. W 7 minucie gracze Prestige podwyższyli prowadzenie do 3 trafień, co rozwiązało już na dobre worek z bramkami. Do przerwy gracze gości zdobyli jeszcze 5 bramek, na przerwę schodząc z ośmiobramkową zaliczką – gromiąc swoich rywali. W drugiej części gry do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Alior, jednak wynikało to głównie ze zwolnienia tempa gry przez zawodników Prestige. Piłkarze gospodarzy w 32 minucie zdołali strzelić bramkę honorową, za sprawą Piotra Pawlika. Do końca spotkania wynik się już nie zmienił. Ostatecznie Alior Leasing uległ Prestige aż 1:8, ponosząc swoją 7 porażkę w tym sezonie.