JAREMAR vs Alior Leasing

JAREMAR
6 - 2
Alior Leasing

Już od początku tego spotkania mogliśmy obrać faworyta meczu, czyli drużynę JAREMAR. Zakładano, że zespół ten będzie starał się podnieść po ostatniej porażce. Alior Leasing zajmując ostatnie miejsce w tabeli,  miał zaciekle walczyć o każdy metr boiska. Worek z bramkami w 4 minucie rozwiązał zawodnik nr 11- Mateusz Kozik, tym samym zdobywając bramkę dla JREMAR. Jeszcze w tej samej połowie drużyna ta zdobyła dwie następne bramki. Alior Leasing starał się nie tylko bronić. Również umieścił piłkę w bramce w 16 minucie, dzięki zawodnikowi o numerze 27, pod którym kryje się Piotr Pawlik. Mimo dobrego początku Alior Leasing nie radziło sobie z atakiem rywala, co było widać w drugiej połowie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem faworyta wynikiem 6:2.