ING Tech Poland vs Rockwell Automation

ING Tech Poland
2 - 5
Rockwell Automation

Faworytem spotkania pomiędzy ING Tech Poland a Rockwell Automation byli zawodnicy rozstawieni w tym meczu w roli gości. Rockwell Automation, to jedna z najlepszych drużyn tego sezonu 3 ligi, która nie poniosła jak dotąd żadnej porażki. Natomiast gracze ING Tech Poland po serii porażek, w ostatniej kolejce odnieśli zwycięstwo, co mogło zwiastować wzrost ich boiskowej formy. Mecz rozpoczął się od lepszej gry zawodników gości, którzy od początku starali się narzucić przeciwnikom swój styl gry. Piłkarze Rockwell Automation starali się dokładnie konstruować swoje akcje, wymieniając przy tym wiele dokładnych podań. Pierwszy gol w meczu padł w 6 minucie, a jego autorem był gracz drużyny żółtych – Adrian Skórnicki. Dwie minuty później zawodnicy gości podwyższyli prowadzenie za sprawą bramki Adama Mani. Gracze ING próbowali kontrować swoich rywali, ale z trudem dochodzili do dogodnych sytuacji strzeleckich. Niemoc drużyny pomarańczowych w końcówce pierwszej połowy, ponownie wykorzystali zawodnicy Rockwell, zdobywając kolejne 2 bramki. Do przerwy zatem wynik wynosił 0:4. W drugiej połowie odważniej atakować starali się gracze ING. Jedna z takich akcji przyniosła im bramkę w 28 minucie spotkania, którą zdobył Paweł Kastelik. Jednak już minutę później na to trafienie odpowiedzieli piłkarze gości, ponownie odskakując swoim rywalom na cztery bramki. Ostatecznie ING Tech Poland uległ Rockwell Automation 2:5, ponosząc tym samym swoją 5 porażkę w tym sezonie. Natomiast zawodnicy Rockwell Automation odnieśli swoje 6 zwycięstwo, co obecnie plasuje ich na pozycji wicelidera 3 ligi.