Butter Cut vs Sopra Steria

Butter Cut
1 - 3
Sopra Steria

Spotkanie pomiędzy drużynami Butter Cut i Sopra Steria nie miało przed rozpoczęciem wyraźnego faworyta. Oba zespoły znajdowały się w górnej połówce tabeli, mając na swoich kontach taką samą liczbę zwycięstw oraz porażek. Mecz rozpoczął się od lepszej gry zawodników gości, którzy starali się od samego początku spotkania, przejąć inicjatywę na boisku. Gracze Sopra Steria chcieli jak najszybciej przejąć kontrolę nad środkową strefą gry. Pierwsza bramka w meczu padła już w 3 minucie, a jej zdobywcą był zawodnik gości – Jakub Mazur. Kilka minut później zawodnicy grający w czarnych strojach podwyższyli prowadzenie. Gola na 0:2 w 7 minucie zdobył Issam Ben Ayad. W dalszej części pierwszej połowy spotkanie znacząco się wyrównało, co stworzyło okazje dla graczy Butter Cut. Jednak ci nie potrafili zamienić na bramkę kilku swoich okazji podbramkowych. Do przerwy zatem wynik pozostawał bez zmian. Druga część gry rozpoczęła się od mocnego uderzenia zawodników gospodarzy, którzy w 23 minucie meczu zdobyli bramkę kontaktową. Gola na 1:2 zdobył Dawid Urban. Zawodnicy Butter Cut poprzez kolejne akcje podbramkowe starali się doprowadzić do wyrównania, jednak tego dnia byli bardzo nieskuteczni. Wiele akcji kończyli niecelnymi strzałami na bramkę, lub ich ataki były przerywane w środkowej strefie boiska przez przeciwników. Zawodnicy Sopra Steria w samej końcówce spotkania podwyższyli jeszcze swój dorobek bramkowy do 3 trafień, zdobywając gola tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Ostatecznie Butter Cut uległ drużynie Sopra Steria 1:3, ponosząc drugą porażkę z rzędu.