Inmedium.pl II vs Raben Logistics Chorzów

Inmedium.pl II
7 - 8
Raben Logistics Ruda Śląska

Mecz pomiędzy Inmedium.pl II a Raben Logistics Chorzów nie miał zdecydowanego faworyta. Oba zespoły w ostatnich kolejkach nie radziły sobie najlepiej, ponosząc porażki. Dlatego ostatnie w tym sezonie spotkanie było dobrą okazją do przełamania i zakończenia rozgrywek z pozytywnym wynikiem na koncie. Mecz od samego początku był wyrównany i toczony w dość szybkim tempie. Pierwszy gol w spotkaniu padł już w 2 minucie spotkania, a jego strzelcem był gracz drużyny gości – Dominik Stefański. Kilka minut później zawodnicy gospodarzy odpowiedzieli bramką swoim przeciwnikom, w 7 minucie doprowadzając do remisu po golu Bartosza Smagi. Jednak już minutę później to gracze z Chorzowa ponownie wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca pierwszej połowy. Po golu na 1:2 zawodnicy gości przejęli inicjatywę w meczu, do przerwy trafiając jeszcze dwukrotnie, ustalając wynik na 1:4. Po zmianie stron gra lepiej układała się jednak zawodnikom Inmedium.pl II, którzy w przeciągu 8 minut po przerwie, trafiając trzykrotnie do siatki rywali, wyrównali stan rywalizacji na 4:4. Ostatnie 10 minut spotkania było bardzo wyrównane, a kolejne bramki padały naprzemiennie dla obu stron. W końcowej fazie meczu tempo rozgrywania akcji znacząco wzrosło, co obfitowało w bardzo efektowne akcje zawodników obu ekip. Ostatecznie Inmedium.pl II, po pasjonującym meczu uległ Raben Logistics Chorzów 7:8, ponosząc swoją 7 porażkę w sezonie. Dzięki tej wygranej zawodnicy Raben Logistics Chorzów kończą sezon na 7 miejscu w ligowej tabeli. Zawodnikiem spotkania był niewątpliwie gracz drużyny gości – Daniel Kostros, który zdobył dla swojego zespołu aż 5 bramek.