AutoPartner vs Vattenfall IT

AutoPartner
4 - 1
Vattenfall IT

W ostatnim spotkaniu sezonu 2 ligi naprzeciw siebie stanęły drużyny AutoPartner oraz Vattenfall IT. Mecz nie rozstrzygał już o losie żadnej z ekip, bowiem zawodnicy rozstawieni w roli gości już przed tą kolejką byli pewni spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Natomiast zawodnicy AutoPartner byli już pewni utrzymania, co dawało im komfort w rozegraniu ostatniego ligowego spotkania. Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy gospodarzy, którzy starali się przejąć inicjatywę już od pierwszych minut. Swoją przewagę piłkarze AutoPartner potwierdzili w 5 minucie, otwierając wynik na 1:0, za sprawą trafienia Grzegorza Białoruckiego. Po tej bramce rywalizacja pomiędzy drużynami nieco się wyrównała. Do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić gracze gości, którzy stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. Jednak ta sztuka udała im się dopiero w 15 minucie meczu. Gola dającego remis zawodnikom Vattenfall IT zdobył Dariusz Kapłoński. Taki rezultat utrzymał się już do przerwy i przy zmianie stron widniał wynik 1:1. W drugiej części gry, podobnie jak na początku spotkania, inicjatywę przejęli gracze gospodarzy, którzy starali się jak najszybciej odzyskać prowadzenie. W 26 minucie zawodnicy AutoPartner zdobyli gola na 2:1, a 2 minuty później Mateusz Zając podwyższył dorobek gospodarzy do 3 trafień. Choć w drugiej połowie zawodnicy gości stworzyli kilka okazji bramkowych, byli bardzo nieskuteczni pod bramką rywali. Ostatecznie AutoPartner pokonał Vattenfall IT 4:1, kończąc tym samym sezon na 8 miejscu w tabeli.