Inmedium.pl vs Cooler Club

Inmedium.pl
9 - 4
Cooler Club

Walczące o podium w tabeli 2 ligi Inmedium.pl mierzył się z Outsiderem – Cooler Club. W spotkanie lepiej wszedł faworyt, po bramkach Tomasza Manjury oraz Bartłomieja Dyra na tablicy przez dłuższy okres czasu utrzymywało się dwubramkowe prowadzenie pomarańczowych. Pod koniec pierwszej odsłony obie drużyny wymieniły po jednym ciosie, dzięki czemu do przerwy było 3:1 dla Inmedium.pl. Po zmianie stron byliśmy świadkami otwartej gry, dzięki której mogliśmy oglądać wiele bramek. Chwilę po rozpoczęciu przewagę pomarańczowych powiększył Martin Markosyan, jednak Mateusz Czechowski szybko odpowiedział rywalom, dzięki czemu Cooler Club wciąż był w grze. Czas nie działał na ich korzyść, przez co musieli przejść do ofensywy, co spotkało się z bezbłędnymi kontrami Inmedium.pl. Pod koniec spotkania mieliśmy już 8:2 dla faworyta, więc wiadomo już było, gdzie powędrują 3 punkty. Jeszcze przed końcowym gwizdkiem obie drużyny korzystały z ostatnich minut sezonu zimowego, tworząc kilka groźnych akcji, dzięki czemu wynik zamknął się przy stanie 9:4 dla pomarańczowych, którzy mają jeszcze szansę na podium, jeżeli ART Property nie wygra ostatniego spotkania. Cooler Club kończy sezon na przedostatnim miejscu.