OEX vs COLDGROUP

OEX MerService
8 - 1
COLDGROUP

Spotkanie pomiędzy OEX a COLDGROUP zapowiadało się jako mecz, który miał zadecydować o mistrzostwie 2 ligi. Zarówno zawodnicy OEX, jak i COLDGROUP przystępowali do tego spotkania z wielkim zaangażowaniem i chęcią odniesienia finalnego zwycięstwa w rozgrywkach. Mecz rozpoczął się od bardzo wyrównanej gry obu zespołów, które na początku nie chciały przede wszystkim jako pierwsze stracić bramki. Po kilku ciekawych akcjach z obu stron, jako pierwsi do bramki rywali trafili gracze rozstawieni w tej rywalizacji w roli gości. Gola otwierającego wynik  zdobył w 9 minucie Michał Tobik. Jednak już 4 minuty później do remisu doprowadzili gracze gospodarzy, za sprawą trafienia Radosława Jaroszka. Od tego momentu spotkanie lepiej zaczęło układać się zawodnikom OEX, którzy coraz częściej zaczęli przebywać pod bramką przeciwników. Przyniosło im to szybko zdobytą drugą bramkę, dającą im prowadzenie 2:1. Na przerwę zawodnicy obu ekip schodzili przy takim wyniku. Druga część spotkania rozpoczęła się podobnie jak zakończyła się pierwsza, czyli od przewagi zawodników w niebieskich strojach. Już w 24 minucie zawodnicy OEX podwyższyli prowadzenie na 3:1, a kilka minut później Adrian Szlosarek wyprowadził niebieskich na trzybramkowe prowadzenie. Gracze gospodarzy wraz z upływem czasu zdobywali kolejne gole, pozwalając na bardzo niewiele przeciwnikom. Ostatecznie OEX pokonał COLDGROUP aż 8:1, zapewniając sobie tym samym mistrzostwo 2 ligi. Zawodnikiem spotkania był niewątpliwie Radosław Jaroszek, który zdobył dla swojego zespołu 4 bramki.