ESA Logistika vs Raben Logistics Chorzów

ESA Logistika
7 - 6
Raben Logistics Ruda Śląska

Prawdziwy rollercoaster emocji zafundowały nam drużyny drugiej ligi. Lekkim faworytem tego starcia była ESA Logistika dzięki lepszemu bilansowi, jednak mogliśmy spodziewać się równego spotkania. I tak też było. Szybkie otwarcie wyniku przez Raben w 2 minucie tylko podrażnilo ich przeciwników, którzy wyrównali w 7 minucie. Chwilę później mieliśmy odpowiedź zawodników w białych strojach, jednak po raz kolejny długo nie utrzymali prowadzenia, bowiem po 10 minutach sami musieli gonić wynik. Obie drużyny grały ofensywny, dobry futbol, dzięki czemu ładna dla oka gra przyniosła do przerwy remis 4:4 oraz równe szanse dla obu zespołów na końcowy sukces. Druga połowa była już na korzyść czerwonych. Szybki gol na otwarcie pozwolił im wyjść na prowadzenie. Mimo wyrównania przez Raben, ESA pokazała większy charakter odskakując rywalowi na dwa trafienia w najlepszym momencie. Mimo gola kontaktowego w 38 minucie, Raben nie był w stanie wyszarpać przeciwnikom chociażby punktu. Po bardzo zaciekłym spotkaniu 3 oczka trafiają do ESA Logistika.