NC+ vs Inmedium.pl II

NC+
7 - 5
Inmedium.pl II

W ostatnim wieczornym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły zespoły, które w tym sezonie ligowym, kolejne zwycięstwa przeplatają porażkami. Zarówno gracze NC+, jak i zawodnicy Inmedium.pl II, w ostatnich kolejkach ponieśli po 2 porażki. Tak więc ten mecz był doskonałą okazją do przełamania złej passy i odniesienia zwycięstwa. Spotkanie lepiej rozpoczęli zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy, którzy już w 2 minucie spotkania wyszli na prowadzenia. Gola dla NC+ zdobył Jakub Kwiecień. Trzy minuty później było już 2:0 dla zawodników gospodarzy. Wynik w 5 minucie podwyższył Daniel Walczak. Chwilę później, w niespełna kilkadziesiąt sekund, zawodnicy gości zdobyli bramkę kontaktową, której autorem był Kamil Wawoczny. Jednak jeszcze przed przerwą to zawodnicy NC+ zdobyli kolejne 3 bramki, wypracowując sobie solidną zaliczkę przed rozpoczęciem drugiej części gry. Drugą połowę jednak lepiej rozpoczęli gracze pomarańczowych, którzy w niespełna 8 minut po zmianie stron, zdobyli dwie bramki, doprowadzając do wyniku 5:3. Jednak bardzo wyrównana końcówka spotkania pozbawiła gości szans na wyrwanie choćby punktu dobrze dysponowanym tego dnia zawodnikom NC+. Ostatecznie po bardzo szybkim i obfitującym w bramki meczu NC+ pokonał Inmedium.pl II 7:5, odnosząc swoje czwarte zwycięstwo w tym sezonie ligowym. Dzięki tej wygranej zawodnicy gospodarzy zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli.