Cooler Club vs ART Property

Cooler Club
2 - 14
ART Property

Spotkanie ART Property z Cooler Club było o tyle ważne, że Cooler Club jest na ostatniej prostej w kierunku spadku i ten mecz w przypadku zwycięstwa może bardzo wiele zmienić, bardziej w nastawieniu zawodników na przyszłość a to czasem ważniejsze niż suche liczby i statystyki. ART Property rozpoczęło z ogromną chęcią zaznaczenia swojej przewagi już od pierwszych minut. Z łatwością zdobywali kolejne skalpy i nie dało się oprzeć wrażeniu, że Cooler Club nie ma dzisiaj sportowych argumentów aby, zbliżyć się do rywali. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8-2 i Cooler Club zapewne chciałby, aby taki wynik już się nie zmieniał. Jednak prawdziwa egzekucja dopiero się zbliżała. Mimo ciągłego podwyższania wyniku ART Property nie zwalniało tempa i mieło apetyt na więcej. Wracając do straconych przez nich goli, trzeba zauważyć, że skuteczne akcje rywali nie robiły na nich wrażenia. Może to świadczyć o ogromnej pewności siebie lub skupieniu od początku do końca. Tak czy inaczej, spotkanie zamknęło się wynikiem 14-2 i pozwala to zespołowi ART Property nadal myśleć o najwyższych celach.