ING Tech Poland vs Novichem

ING Tech Poland
3 - 6

W tym spotkaniu znajdujący się na przedostatnim miejscu w tabeli zespół ING Tech Poland podejmował lidera trzeciej ligi. Novichem, który do tej pory tylko raz zgubił punkty w tym sezonie, od razu przystąpił do ataku, co poskutkowało zdobytą bramką już w pierwszej minucie meczu. O dużym pechu musi mówić jego dzisiejszy rywal, ponieważ już chwilę później po trafieniu samobójczym było 0:2. Pomarańczowi się tym jednak nie podłamali i raz po raz szukali swojej okazji na zdobycie gola, która nadeszła w siódmej minucie i została wykorzystana przez Konrada Boksę. Chwilę później Novichem ponownie odskoczył na dwie bramki, ale dzięki konsekwencji ING Tech Poland jeszcze przed przerwą na tablicy wyników widniał remis. Po zmianie stron do głosu dochodziła już tylko jedna drużyna. Pomarańczowi opadli z sił, co Novichem bez skrupułów wykorzystał, notując trzy kolejne trafienia. Dzięki temu zostaje on na pozycji lidera trzeciej ligi.