Butter Cut vs JAREMAR

Butter Cut
5 - 2
JAREMAR

Niepokonana dotychczas drużyna Jaremar stanęła na drodze Butter Cut. Niewiele dzieliło obie drużyny w tabeli, więc mogliśmy spodziewać się równej walki. Od początku obie ekipy ruszyły do ofensywy. Szybka wymiana ciosów w 4 minucie spotkania otworzyła wynik. Na kolejne trafienie czekaliśmy do 13 minuty, wówczas na listę strzelców wpisał się Dawid Urban. Mimo wielu sytuacji, więcej goli już nie padło. Po zmianie stron Paweł Lechowicz chwilę po gwizdku trafił na 2:2. Od tego momentu do głosu doszedł Butter Cut, który wypunktował przeciwnika. Sebastian Kutz wraz z Pawłem Poerschke i Dariuszem Szczepanowskim strzelili trzy kluczowe bramki, dając swojej drużynie 3 punkty pewnym zwycięstwem 5:2. Jaremar notuje pierwszą porażkę w sezonie, zaś Butter Cut wygrywa po raz trzeci z rzędu.