Sopra Steria vs ING Tech Poland

Sopra Steria
7 - 3
ING Tech Poland

Niektóre drużyny potrzebują trochę czasu by się rozkręcić i pokazać się w pełni, takiego typu zespołem jest Sopra Steria. Natomiast ich rywal ING Tech Poland zamierzał określić nieco bardziej swoją formę przestając grać w kratkę, ale do tego potrzebne są zwycięstwa. Mecz rozpoczął się bramka samobójczą piłkarza ING Tech Poland, kilka chwil później żółtą kartkę zobaczył gracz Sopra Steria. To był tylko przedsmak barwnego widowiska jakie mieliśmy okazje śledzić tego wieczoru. Przewagę pozycyjna miała ciągle Sopra Steria co potwierdzała trafieniami do siatki rywali. Pierwsza , perfekcyjna połowa zakończona 6-0 i sporą przewagą w posiadaniu piłki. Druga cześć gry nadal pod znakiem dużego pressingu piłkarzy Sopra Steria, jednak coś w pewnej chwili się popsuło. Druga żółta kartka spowodowała sporo dyskusji między graczami na boisku jak i zmiennikami. Oddali trochę pola ING Tech Poland, którzy z minuty na minutę coraz lepiej się prezentowali. Gdyby czas gry był przewidziany na jeszcze kilka minut być może mogłoby być bardzo ciekawie. Tak nie było i mecz zakończył się zwycięstwem Sopra Steria 7-3 dające im trzecie zwycięstwo z rzędu.