ING Tech Poland vs Butter Cut

ING Tech Poland
5 - 8
Butter Cut

W drugim wieczornym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły zespoły ING Tech Poland oraz Butter Cut. Gracze obu zespołów przystępowali do tego spotkania w dobrych nastrojach. w poprzedniej kolejce wygrywając swoje mecze. Zwycięstwo w tej rywalizacji mogło pozwolić którejś z ekip na skok w ligowej tabeli nawet o kilka miejsc. Mecz rozpoczął się od zdecydowanej gry obu zespołów, które chciały zdobyć szybką bramkę. Jako pierwsi do siatki rywali trafili zawodnicy gości, którzy już w 3 minucie za sprawą bramki Pawła Pluszke objęci prowadzenie w spotkaniu. Na odpowiedz gospodarzy trzeba było czekać zaledwie 2 minuty. Pomarańczowi wyrównali wynik spotkania już w 5 minucie po trafieniu.Dawida Gibca. W kolejnych minutach mecz stawał się coraz bardziej otwarty. Na boisku zaczęli natomiast dominować zawodnicy Butter Cut, którzy w przeciągu trzech minut zdobyli swoje kolejne 3 bramki. Gracze ING, w pierwszej połowie odpowiedzieli zaledwie jeszcze jednym trafieniem, do przerwy ustalając wynik na 2:4. Druga połowa rozpoczęła się ponownie od lepszej gry zawodników w czarnych strojach, którzy w miarę upływu czasu drugiej części gry zdobywali kolejne bramki, w 34 minucie prowadząc różnicą 6 trafień. W końcówce gracze Butter Cut, wysoko prowadząc nieco spuścili z tonu, co dało możliwość graczom ING na podreperowanie wyniku spotkania. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 5:8. Dla zawodników w czarnych strojach była to druga z rzędu wygrana w lidze.