Cooler Club vs Inmedium.pl II

Cooler Club
7 - 4
Inmedium.pl II

Przed tym spotkaniem lepszym bilansem ligowym mogli pochwalić się zawodnicy w pomarańczowych strojach, jednak brak zmienników był sporym utrudnieniem, w czym Cooler Club mógł znaleźć swoją szansę. I tak też było. Początek meczu był wyrównany, mimo objęcia prowadzenia przez Inmedium.pl II, zawodnicy w czarnych strojach szybko wyrównali, a chwilę później objęli prowadzenie. Do przerwy oba zespoły wymieniły jeszcze po jednym ciosie, przez co po pierwszych 20 minutach tablica wskazywała prowadzenie 3:2 dla Cooler Club. W drugiej połowie, mimo starań, Inmedium nie zdołało odrobić strat. Konsekwentna gra w defensywie oraz skuteczność pod bramką rywala zaowocowała wynikiem 7:4 dla Cooler Club, który odnotował drugie zwycięstwo w tym sezonie.