Inmedium.pl vs AutoPartner

Inmedium.pl
7 - 3
AutoPartner

Podobnie nieregularne występy notują dwa zespoły mierzące się ze sobą w 6. tygodniu Sportowej Ligi Firm. Są to zespoły Inmedium.pl oraz AutoPartner, grające tego wieczoru o miejsce w czołówce. Od udanej szarży na bramkę rywali rozpoczął AutoPartner, otwierając wynik rywalizacji. Niedługo cieszyli się prowadzeniem, bo bramkę wyrównującą zdobyli rywale. Inmedium.pl zaimponował opanowaniem w grze i dorzucił drugie trafienie. W dalszej części gry różnice między obiema ekipami była już wyraźniejsza. Na przerwę Inmedium.pl schodził z przewagą 4-2, ale apetyty miał wyraźnie większe. Tak też się stało, z sił opadał AutoPartner a Inmedium.pl rósł w oczach. Szczególnie kilka minut w drugiej połowie zatrzęsło graczami AutoPartner, gdy Inmedium.pl bawił się już finezyjnymi akcjami. Mecz zakończył się rezultatem 7:3 i znacznie oddzielił od siebie obie ekipy, będące przed meczem blisko siebie w tabeli 2 Ligi.