Raben Logistics Chorzów vs COLDGROUP

Raben Logistics Ruda Śląska
2 - 7
COLDGROUP

Zdecydowanym faworytem spotkania pomiędzy Raben Logistics Chorzów a COLDGROUP byli zawodnicy rozstawieni w tym meczu w roli gości. Piłkarze COLDGROUP są zdecydowanym liderem 2 Ligi z kompletem zwycięstw na swoim koncie. Gracze Raben Logistics natomiast grają w kratkę, zwycięstwa przeplatają kolejnymi porażkami. Mecz rozpoczął się od lepszej gry zawodników gości, którzy od początku starali się narzucić przeciwnikom swój styl gry. Po kilku nieudanych akcjach w pierwszej fazie spotkania, piłkarze w błękitnych strojach objęli prowadzenie w 8 minucie meczu za sprawą gola Tomasza Wykręta. Jednak chwilę później to gracze z Chorzowa doprowadzili do remisu za sprawą trafienia Damiana Jagiełły. W dalszej fazie pierwszej połowy to jednak zawodnicy COLDGROUP ponownie przejęli inicjatywę, strzelając kolejne 3 bramki. Do przerwy wynik wynosił zatem 1:4. W drugiej części gry obraz meczu się nie zmienił. Zawodnicy gości przejęli kontrolę nad środkową strefą boiska, skutecznie neutralizując ataki rywali. Bramka zdobyta przez błękitnych w 26 minucie spotkania potwierdziła tylko ich dominację na placu gry. Pomimo wielu prób i olbrzymiej woli walki ze strony piłkarzy Raben Logistics, nie udało im się nawiązać już w tym meczu równorzędnej walki ze świetnie dysponowanymi tego dnia rywalami. Ostatecznie zespół z Chorzowa uległ graczom COLDGROUP 2:7, notując trzecią porażkę w tym sezonie. Natomiast dla piłkarzy gości było to szóste zwycięstwo z rzędu, dzięki któremu umocnili się na pozycji lidera ligi. Na uwagę w tym spotkaniu zasługuje występ Tomasza Wykręta, który zdobył dla swojego zespołu 4 bramki oraz Michała Tobika, który zanotował 5 asyst.