COLDGROUP vs Inmedium.pl II

COLDGROUP
6 - 3
Inmedium.pl II

W ostatnim wieczornym spotkaniu zmierzyły się drużyny COLDGROUP oraz Inmedium.pl II. Faworytem tej rywalizacji byli zawodnicy gospodarzy, którzy w tym sezonie nie ponieśli jeszcze ligowej porażki, wygrywając wszystkie swoje mecze. Natomiast drużyna Inmedium.pl II, po nie najlepszym starcie sezonu, odniosła w dwóch ostatnich kolejkach dwa zwycięstwa, co mogło zwiastować wzrost formy zawodników pomarańczowych. Spotkanie rozpoczęło się od lepszej gry piłkarzy COLDGROUP, którzy w pierwszych minutach spotkania stwarzali sobie wiele sytuacji bramkowych. Jedną z nich w 6 minucie meczu na bramkę zamienił Michał Tobik, otwierając wynik spotkania. Dwie minuty później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0, a w 10 minucie Tomasz Landratkiewicz wyprowadził gospodarzy na trzy bramkowe prowadzenie. W tym momencie do lepszej gry zmobilizowali się zawodnicy Inmedium.pl II, którzy w 12 minucie zdobyli bramkę na 3:1. Do przerwy obraz gry się nie zmienił, nadal dominowali gospodarze z nielicznymi zrywali pomarańczowych. Przy zmianie stron widniał wynik 5:2. Po przerwie spotkanie stało się nieco wolniejsze. Oba zespoły próbowały zawiązywać akcje, jednak gra toczona była głownie w środkowej strefie boiska. Gracze COLDGROUP starali się dłużej operować piłką, utrzymując korzystny dla siebie wynik. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:3, co dało zawodnikom gospodarzy 5 zwycięstwo z rzędu. Zawodnikiem spotkania był niewątpliwie, wspomniany już wcześniej, Michał Tobik, który zdobył w tym meczu 4 bramki.