NC+ vs COLDGROUP

NC+
4 - 12
COLDGROUP

W tym spotkaniu naprzeciwko siebie stanęły drużyny z dwóch różnych końców tabeli. NC+ miało duże wyzwanie, by po raz pierwszy w sezonie pozbawić lidera punktów. Pierwsza połowa meczu miała spokojny przebieg. COLDGROUP powoli się rozkręcał, bowiem w kontekście ostatecznego wyniku po dwudziestu minutach na tablicy widniało zaledwie 1:2. Po zmianie stron błękitni nabrali rozmachu. Strzelecki popis dał m.in. Adrian Szczech oraz Tomasz Landratiewicz . NC+ nie potrafiło zatrzymać ofensywy rywala, która w tej połowie rzadko pudłowała. Bramkarz aż dziesięciokrotnie wyciągał futbolówkę z siatki. Przy niskiej skuteczności w ataku NC+ musiało pogodzić się z tym, że na kolejne punkty poczeka przynajmniej do kolejnego meczu. COLDGROUP z kolei pozostaje jedyną niepokonaną ekipą w drugiej lidze.