Silvan Logistics vs ProPoint Gliwice

Silvan Logistics
1 - 11
ProPoint Gliwice

Mecz dwóch czołowych drużyn pierwszej ligi był gratką dla każdego kibica Sportowej ligi Firm. Faworytem tego starcia był niepokonany Silvan, który musiał sobie radzić tego dnia z brakami kadrowymi. Mimo wyrównanego początku z czasem przewagę zyskiwali zawodnicy z Gliwic. Wynik w 9 minucie otworzył Adam Sokół. Gdy przez dłuższy czas na tablicy widniało jednobramkowe prowadzenie ProPoint, nikt nie spodziewał się pogromu. Ten przyszedł pod koniec pierwszej połowy, 4 bramki ustawiły ten mecz. Druga połowa to kontynuacja koncertowej gry ProPoint. Pierwsza porażka Silvan, w dodatku niezwykle gorzka, bowiem spotkanie zakończyło się wynikiem 1:11, a gwarancją 3 oczek dla nowego lidera był wyżej wspomniany Adam Sokół oraz zdobywca 6 bramek – Michał Barciaga.