Pro Novum vs Grupa Zarmen

Pro Novum
13 - 8
Grupa Zarmen

Spotkanie pomiędzy drużynami Pro Novum i Grupa Zarmen zapowiadało się jako mecz zespołów, które w tym sezonie 1 Ligi nie radzą sobie najlepiej. Przed tym spotkaniem zawodnicy gospodarzy mieli na swoim koncie zaledwie jedno zwycięstwo, natomiast ich przeciwnicy to zdecydowanie najsłabiej radząca sobie drużyna w lidze z zerowym dorobkiem punktowym. Jednak spotkanie rozpoczęło się od dobrej gry obu ekip, które starały się szybko operować piłką. Widoczna była duża wymienność pozycji oraz dobre ustawienie taktyczne w obu zespołach. Jako pierwsi do siatki rywali trafili zawodnicy Grupy Zarmen, którzy po bramce Patryka Musiała objęli prowadzenie w 6 minucie rywalizacji. Jednak już minutę później piłkarze gospodarzy doprowadzili do remisu, za sprawą trafienia Konrada Odziemka. Po tej bramce spotkanie nabrało jeszcze szybszego tempa, co skutkowało kolejnymi bramkami zdobywanymi przez obie ekipy. Po serii goli z obu stron, na przerwę zawodnicy schodzili przy rezultacie 4:4. Druga połowa rozpoczęła się podobnie do tego, jak zakończyła się pierwsza – gradem kolejnych bramek. W ciągu 4 minut po zmianie stron padły  4 bramki, po dwie dla każdej z drużyn. W tym momencie spotkania zawodnicy gości nieco opadli z sił, pozwalając swoim rywalom na coraz więcej. Gracze Pro Novum wykorzystali lekką zadyszkę rywali, zdobywając seryjnie kolejne bramki. Po wyrównanej pierwszej części gry, obraz meczu zmieniał się wraz z kolejnymi minutami spotkania, w których zaczęli dominować gospodarze. Ostatecznie Pro Novum pokonał Grupę Zarmen 13:8, odnosząc drugie zwycięstwo w tym sezonie ligowym. Na uwagę w tym spotkaniu zasługuje postawa Konrada Odziemka – który zdobył dla Pro Novum aż 6 bramek.