Silvan Logistics vs HL Display

Silvan Logistics
4 - 4
HL Display

Faworytem spotkania pomiędzy Silvan Logistics a HL Display była drużyna rozstawiona w tym meczu w roli gospodarzy. Zawodnicy Silvan Logistics wygrali jak dotąd wszystkie swoje ligowe spotkania, co stawiało ich przed meczem w komfortowej sytuacji. Natomiast gracze HL Display po dobrym początku sezonu, w poprzedniej kolejce ponieśli swoją pierwszą porażkę. Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanej i szybkiej gry obu drużyn, które już w pierwszych minutach spotkania chciały wypracować sobie dogodną przewagę. Pierwsza bramka w spotkaniu padła w 7 minucie, a jej autorem był gracz HL – Jacek Szypulski. Dwie minuty później zawodnicy gości prowadzili już różnicą dwóch trafień, a na listę strzelców wpisał się Dawid Hajduk. Po dwóch straconych bramkach piłkarze gospodarzy zabrali się za odrabianie wyniku. Gol kontaktowy dla Silvan Logistics padł w 14 minucie. Jednak w końcówce pierwszej połowy to gracze HL wykazali się większą determinacją zdobywając kolejne dwie bramki i ustalając wynik do przerwy na 1:4. W drugiej części gry mecz nadal stał na wysokim poziomie sportowym.Tempo rozgrywania akcji rosło z minuty na minutę. Początek drugiej części meczu to zdecydowanie lepsza gra zawodników gospodarzy, którzy w niespełna 8 minut po przerwie, zdobywając 3 bramki, przywrócili stan rywalizacji do remisu. W drugiej połowie obie ekipy raz za razem stwarzały groźne sytuacje, jednak żadnej z nich nie udało się zamienić już na bramkę. Do końcowego gwizdka wynik był sprawą otwartą. Ostatecznie Silvan Logistics podzielił się punktami z HL Display, notując pierwszą stratę punktów w sezonie.