Saint Gobain vs HL Display

Saint-Gobain Sekurit
10 - 4
HL Display

W czwartej kolejce 1Ligi doszło do elektryzującego spotkania zespołów, które naprawdę dobrze radzą sobie do tej pory w rozgrywkach. Mowa o zespołach Saint Gobain i HL Display, których nic poza kolejnym zwycięstwem nie interesuje. Większą wolę wygranej prezentował od początku zespół Saint Gobain nie przejmując się tym, że zaczynali od gonienia rywali. Później pierwsza połowa należała tylko do nich uzyskując znaczną przewagę pozycyjną i mentalną. Ostrzeliwali bramkę rywali z bardzo dobrym procentem skuteczności, a dokładnie 7 celnych trafień w pierwszych 20 minutach. Rywale odpowiedzieli jedynie trzema. W drugiej części gry trochę siadło tempo i zarówno widzowie jak i piłkarze chyba wiedzieli już jak będzie brzmiał wynik końcowy. Trochę woli walki zaprezentowanej przez HL Display nie wystarczył by chociaż zbliżyć się do rywali i mecz tym samym zakończył się wynikiem 10-4 dla Saint Gobain. Oznacza to dla nich trzecie zwycięstwo z rzędu i jak na razie 2 miejsce w tabeli 1 Ligi.