Dobry Warsztat vs Lokal Nieruchomości

Dobry Warsztat
2 - 6
Lokal Nieruchomości

W ostatnim wieczornym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły obecnie dwie najlepsze drużyny, występujące w tym sezonie Ekstraklasy. Oba zespoły do tej pory odnosiły niemalże same zwycięstwa, nie oddając punktów swoim poprzednim przeciwnikom. Mecz zapowiadał się zatem jako hitowe spotkanie, które zwiastowało wiele emocji. W początkowej fazie rywalizacji widoczna była wysoka kultura gry obu ekip, które bardzo dobrze prezentowały się szczególnie w defensywie. Gracze zarówno gospodarzy, jak i gości nie dopuszczali rywali pod swoją bramkę, starając się operować piłką w środkowej strefie boiska. Pierwsze trafienie w tym meczu oglądaliśmy dopiero w 15 minucie. Prowadzenie Lokalowi Nieruchomości dał wówczas Bartosz Borowiec. Chwilę później zawodnicy występujący w biało – czerwonych strojach wyszli na dwubramkowe prowadzenie, za sprawą gola Dawida Kaciuby. W końcówce pierwszej części gry kontaktową bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Wojciechowski, ustalając wynik do przerwy na 1:2. W drugiej części gry lepiej prezentowali się jednak zawodnicy gości, którzy wraz z upływem czasu przejmowali coraz większą kontrolę nad spotkaniem. Kolejne gole w 27 i 28 minucie były tylko tego potwierdzeniem. Chociaż zawodnicy Dobrego Warsztatu starali się zawiązywać składne akcje, było to za mało na świetnie dysponowanych w drugiej połowie przeciwników. Ostatecznie Dobry Warsztat uległ Lokalowi Nieruchomości 2:6, przegrywając swoje pierwsze spotkanie w tym sezonie. Graczem meczu był niewątpliwie Dawid Kaciuba, który popisał się w tym spotkaniu hat trickiem.