Dobry Warsztat vs Fortis Logistics Sławków

Dobry Warsztat
9 - 2
Fortis Logistics Sławków

Przed tym meczem obie drużyny znajdowały się na dwóch różnych biegunach tabeli. Gdyby zespół Fortis Logistics wygrał to spotkanie, mógłby awansować o kilka pozycji. Jednak boisko zweryfikowało zamiary zawodników. Wicelider nie zamierzał łatwo oddać tego spotkania i już w szóstej minucie Dominik Micor rozwiązał worek z bramkami dla swojej drużyny. Fortis Logistics próbowało odrabiać straty, ale futbolówka nie chciała wpaść do bramki. Po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 4:0. W drugiej części gry Fortisowi udało się pokonać bramkarza przeciwnika, jednak to zieloni częściej musieli wznawiać grę ze środka boiska. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 9:2, dzięki czemu Dobry Warsztat jest jednym z dwóch kandydatów do mistrzostwa ligi, zaś drużyna ze Sławkowa w dalszym ciągu okupuje ostatnie miejsce w tabeli.