Capgemini vs Dobry Warsztat

2 - 7
Dobry Warsztat

Wydaje się, że cele obu drużyn na ten sezon są różne, jednak jedni i drudzy mogli przystępować do tego meczu w dobrych nastrojach. Dobry Warsztat po remisie na inggurację wygrał trzy kolejne spotkania i zadomowił się na podium, z kolei Capgemini potwierdziło, że postawienie się Lokalowi Nieruchomości nie było przypadkiem i pokonało PwC SDC, odnosząc pierwsze zwycięstwo w zimowych rozgrywkach. W jesiennym sezonie mecz tych drużyn zakończył się remisem, jednak tym razem faworyt szybko pokazał, że interesuje go wyłącznie pełna pula. Dobry Warsztat już po 3 minutach prowadził 2:0, a chwilę później dołożył kolejne trafienie. W międzyczasie rywale mieli swoją okazję, jednak można tylko gdybać czy wykorzystanie jej sprawiłoby, że scenariusz tej potyczki uległby zmianie. Obie drużyny jeszcze do przerwy strzeliły po jednej bramce, ale początek drugiej odsłony spotkania ponownie należał do wyżej notowanej ekipy. Dobry Warsztat pewnie wypunktował przeciwka i dzięki tej wygranej, przynajmniej na dwa dni, został liderem Flyspot Ekstraklasy. Teraz gracze tego zespołu mogą czekać na czwartkową odpowiedź Lokalu Nieruchomości.