Capgemini vs PwC SDC

5 - 3

W ostatnim spotkaniu tego dnia mierzyły się ze sobą drużyny okupujące koniec tabeli Flyspot Ekstraklasy. Czerwona latarnia – Capgemini, podejmowała zespół PwC SDC, mający na koncie zaledwie trzy oczka więcej. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Pomimo usilnych starań obu ekip, futbolówka nie chciała wpaść do siatki. Napięcie rosło z minuty na minutę, a na tablicy wyników ciągle widniał remis 0:0. Bramki zaczęły padać dopiero po przerwie. Niedługo po rozpoczęciu tej części spotkania Capgemini zadało podwójny cios, który dał drużynie dwubramkowe prowadzenie. PwC SDC to nie załamało – zawodnicy próbowali odrobić straty. Jednak gdy zbliżali się na mniej niż jedną bramkę, biało-niebiescy ponownie odskakiwali. Zawodnicy Capgemini nie oddali swojego prowadzenia do samego końca, w związku z czym pierwsze punkty w sezonie zasilają ich konto.