STC vs Hard Plast Tychy

STC
6 - 5
Hard Plast Tychy

Poziom tego spotkania był bardzo wyrównany. Mimo że pierwsza bramka padła już w czwartej minucie i zawodnicy Hard Plastu Tychy musieli wznawiać grę ze środka boiska, nie przyćmiło to ich motywacji. Szukali swoich okazji do zdobycia gola, jednak udało się to dopiero dziesięć minut później. Wytrwałość i konsekwencja popłaca – jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę prowadzili 1:2. Po zmianie stron STC wyrównało wynik. Od tego czasu za każdym razem, gdy Tyszanie wychodzili na prowadzenie, biało-czerwoni odrabiali straty. Przełomową bramką było trafienie Łukasza Lazara, którego Hard Plast już nie zdołał odrobić. Tym samym STC notuje pierwszą wygraną w sezonie i dopisuje do swojego dorobku cenne trzy punkty.