ING Tech Poland vs JAREMAR

ING Tech Poland
4 - 5
JAREMAR

W ostatnim wieczornym spotkaniu 3 ligi naprzeciw siebie stanęły drużyny ING Tech Poland oraz JAREMAR. Dla graczy ING był to pierwszy mecz w tym sezonie ligowym, dlatego piłkarze pomarańczowych podchodzili do inauguracji z wielką determinacją. Natomiast zawodnicy JAREMAR, po remisie w swoim pierwszym meczu, mieli nadzieję na wywalczenie w tym spotkaniu pierwszych trzech punktów. Rywalizacja od samego rozpoczęcia stała na wysokim poziomie szybkościowym. Oba zespoły swoje akcje przeprowadzały z rozmachem, dobrze operując piłką w środkowej strefie boiska. Wynik spotkania w 5 minucie otworzyli piłkarze gości, za sprawą trafienia Pawła Lechowicza. Kilka minut później na tę bramkę odpowiedzieli gracze ING, wyrównując w 9 minucie stan rywalizacji na 1:1. Jednak na przerwę zawodnicy JAREMAR schodzili prowadząc różnicą jednej bramki. W 14 minucie gola dającego prowadzenie graczom gości dał ponownie Paweł Lechowicz. Drugą połowę od lepszych ataków rozpoczęli zawodnicy ING, którzy z dużą dozą determinacji wyszli na boisko. W 27 minucie pomarańczowi doprowadzili do remisu, za sprawą bramki Konrada Boksy. Kolejne minuty również obfitowały w gole. W przeciągu 10 minut obie ekipy seryjnie zdobywały bramki, by ostatecznie zakończyć spotkanie wynikiem 4:5. ING Tech Poland na inaugurację sezonu poniósł porażkę, jednak była to przegrana po bardzo dobrej grze w przeciągu całego spotkania. Zawodnicy JAREMAR, odnieśli natomiast swoje pierwsze ligowe zwycięstwo, które na razie daje im 5 pozycję w ligowej tabeli.