Rockwell Automation vs Novichem

Rockwell Automation
4 - 4

W drugim wieczornym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły ekipy, które wygrały swoje inauguracyjne spotkania. Zarówno gracze Rockwell Automation jak i Novichem mieli nadzieję na podtrzymanie zwycięskiej passy z ubiegłej kolejki ligowej. Mecz od samego początku stał na wysokim poziomie sportowym. Obie drużyny cechowały się dużą determinacją oraz odpowiedzialnością taktyczną na boisku. Jako pierwsi do bramki rywali trafili zawodnicy Novichem, którzy już w 2 minucie otworzyli wynik meczu. Gracze gospodarzy stan rywalizacji wyrównali w 12 minucie po bramce Przemysława Kopca. Do końca pierwszej części gry, oba zespoły miały jeszcze swoje okazje, ale nikomu już nie udało się wyjść na prowadzenie. W drugiej połowie jako pierwsi do siatki ponownie trafili zawodnicy w białych strojach, już w zaledwie minutę po zmianie stron obejmując prowadzenie w spotkaniu. Gracze Rockwell Automation próbowali przyspieszyć grę, jednak przez długie minuty nie przynosiło im to upragnionego rezultatu. Dopiero w końcówce spotkania rozwiązał się w tym meczu worek z bramkami. Najpierw w przeciągu zaledwie 7 minut zawodnicy gospodarzy trzykrotnie pokonali bramkarza Novichem, wychodząc na prowadzenie 4:2. Gdy wydawało się, że zwycięstwo żółtych jest niezagrożone, w doliczonym czasie gry zawodnicy gości dwukrotnie trafili do bramki Rockwell Automation, tym samym rzutem na taśmę doprowadzając do remisu 4:4. Po emocjonującym spotkaniu i świetnej grze, oba zespoły podzieliły się punktami.