JAREMAR vs ArchiDoc

JAREMAR
6 - 6
ArchiDoc

Mecz pomiędzy drużynami JAREMAR a ArchiDoc to spotkanie dwóch ekip, które w czwartkowy wieczór zadebiutowały w rozgrywkach Silesian Business League. Oba zespoły chciały wejść w nowy sezon z dobrym otwarciem, dlatego mecz od samego początku budził emocje. Spotkanie od pierwszych minut stało na bardzo wysokim poziomie sportowym. Obie ekipy prezentowały się bardzo dobrze szybkościowo, co zwiastowało nam bardzo dynamiczny mecz. W początkowej fazie spotkania, obie ekipy stwarzały sytuacje, jednak żaden z zawodników nie potrafił zamienić strzału na gola. Jako pierwsi do siatki rywali trafili zawodnicy JEREMAR, otwierając wynik rywalizacji w 10 minucie. Jednak gracze ArchiDoc szybko odpowiedzieli swoim rywalom, wyrównując wynik na 1:1 już 6 minut później. Druga połowa rozpoczęła się od lepszej gry zawodników gości, którzy za sprawą trafień Tomasza Pateji oraz Mikołaja Michny wypracowali sobie dwubramkową przewagę. Kolejnego gola dla zawodników ArchiDoc dołożył w 28 minucie Tomasz Krotofil, powiększając dorobek bramkowy swojego zespołu. W tym momencie do odrabiania strat zabrali się gracze gospodarzy, którzy w przeciągu 3 minut odrobili 3 stracone bramki. Do samego końca spotkania końcowy wynik rywalizacji był niepewny, gdyż obie drużyny przeprowadzały atak za atakiem. Ostatecznie po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu JEREMAR podzielił się punktami z ArchiDoc remisując spotkanie 6:6. W swoich debiutach obie ekipy zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, tworząc świetne widowisko.